COVID-19 LIVE όλες οι εξελίξεις

ΑΡΘΡΑ ΓΝΩΜΗΣ

Έχουν σχέση με τα εμβόλια οι αιφνιδιαστικοί θάνατοι νέων και υγιέστατων ανθρώπων; -Μετά την 23χρονη Δάφνη στην Ημαθία, ένας 40χρονος υπαξιωματικός έπεσε νεκρός την ώρα της άθλησης στην Λαμία




Έχουν σχέση με τα εμβόλια και τις παρενέργειες, που αποδεδειγμένα προκαλούν(βλ.περίπτωση Astra Zeneca) οι συνεχείς αιφνιδιαστικοί θάνατοι υγιέστατων και νέων σε ηλικία ανθρώπων στην χώρα μας;

Μετά την περίπτωση της πανέμορφης, υγιέστατης και αθλούμενης 23χρονης Δάφνης στην Αλεξάνδρεια της Ημαθίας, που αισθάνθηκε ξαφνικά δύσπνοια και πέθανε, ένα 40χρονο παλληκάρι ΕΠΟΠ στις Ένοπλες Δυνάμεις κατέρρευσε ξαφνικά και έχασε την ζωή του, όταν έκανε την συνήθη απογευματινή του άσκηση δίπλα στο σπίτι του στην Λαμία.

Χορηγούμενο

Ένας φίλος και συνάδελφος του εξήγησε στους τοπικούς συνεργάτες του europost.gr ότι ο άνθρωπος αγαπούσε το μέτρο, δεν κάπνιζε, έτρωγε υγιεινά, δεν έπινε αλκοόλ, έκανε συχνά εξετάσεις, πρόσεχε τον εαυτό του και την οικογένειά του και ησχολείτο με την σωματική άσκηση με τρόπο μεθοδικό αλλά ελεγχόμενο, για να μην ταλαιπωρεί τον εαυτό του!

Τι συμβαίνει,λοιπόν,ώστε αυτού του είδους οι άνθρωποι να χάνουν ξαφνικά το νήμα της ζωής; Δεν οφείλει ο Εθνικός Οργανισμός Δημοσιας Υγείας(ΕΟΔΥ) να κάνει κάποιες επίσημες ανακοινώσεις γι”αυτούς τους ανεξήγητους και αναιτιολογητους θανάτους;

Το europost.gr έχει ξεκινήσει μια μεγάλη έρευνα γύρω από το σκοτεινό αυτό ζήτημα,για να υπάρξει άπλετο φως.Πολυ σύντομα θα έχουμε νεότερα!..

Χορηγούμενο



Back to top button