COVID-19 LIVE όλες οι εξελίξεις

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Μουντιάλ: Οι αγώνες που έγιναν, οι αγώνες που θα γίνουν και οι βαθμολογίες


Πρεμιέρα στη 2η αγωνιστική και προ-τελευταία, για κάποιους τελευταία, ευκαιρία να διορθώσουν τις… αναρθογραφίες της πρεμιέρας και για κάποιους άλλους να εξασφαλίσουν σε μεγάλο βαθμό (με 2 νίκες) την πρόκριση στα νοκ άουτ ματς.

Κάνοντας κλικ στα ματς που έγιναν μπορείτε να δείτε την περιγραφή και τις καλύτερες στιγμές του αγώνα. Στην παρένθεση αναγράφεται ο όμιλος στον οποίο συμμετέχει η κάθε ομάδα.

Έγιναν

Κυριακή 20/11 18:00 Κατάρ – Ισημερινός (Α’) 0-2

Δευτέρα 21/1 15:00 Αγγλία – Ιράν (Β’) 6-2

Δευτέρα 21/1 18:00 Σενεγάλη – Ολλανδία 2-0

Δευτέρα 21/1 21:00 ΗΠΑ – Ουαλία (Β’) 1-1

Τρίτη 22/11 12:00 Αργεντινή – Σ. Αραβία (Γ’) 1-2

Τρίτη 22/11 15:00 Δανία – Τυνησία (Δ’) 0-0

Τρίτη 22/11 18:00 Μεξικό – Πολωνία (Γ’) 0-0

Τρίτη 22/11 21:00 Γαλλία – Αυστραλία (Δ’) 4-1

Τετάρτη 23/11 12:00 Μαρόκο – Κροατία (ΣΤ’) 0-0

Τετάρτη 23/11 15:00 Γερμανία – Ιαπωνία (Ε’) 1-2

Τετάρτη 23/11 18:00 Ισπανία – Κόστα Ρίκα (Ε’) ΑΝΤ1

Τετάρτη 23/11 21:00 Βέλγιο – Καναδάς (ΣΤ’) 1-0

Πέμπτη 24/11 12:00 Ελβετία – Καμερούν (Ζ’) 1-0

Πέμπτη 24/11 15:00 Ουρουγουάη – Ν. Κορέα (Ζ’) 0-0

Πέμπτη 24/11 18:00 Πορτογαλία – Γκάνα (Η’) 3-2

Πέμπτη 24/11 21:00 Βραζιλία – Σερβία (Ζ’) 2-0

Σήμερα

Παρασκευή 25/11 12:00 Ουαλία – Ιράν (Β’) ΑΝΤ1

Παρασκευή 25/11 15:00 Κατάρ – Σενεγάλη (Α’) ΑΝΤ1

Παρασκευή 25/11 18:00 Ολλανδία – Ισημερινός (Α’) ΑΝΤ1

Παρασκευή 25/11 21:00 Αγγλία – ΗΠΑ (Β’) ΑΝΤ1

Οι αγώνες που θα γίνουν

Σάββατο 16/11 12:00 Τυνησία – Αυστραλία (Δ’) ΑΝΤ1

Σάββατο 26/11 15:00 Πολωνία – Σ. Αραβία (Γ’) ΑΝΤ1

Σάββατο 26/11 18:00 Γαλλία – Δανία (Δ’) ΑΝΤ1

Σάββατο 26/11 21:00 Αργετνινή – Μεξικό (Γ’) ΑΝΤ1

Κυριακή 27/11 12:00 Ιαπωνία- Κόστα Ρικα (Ε’) ΑΝΤ1

Κυριακή 27/11 15:00 Βέλγιο – Μαρόκο (ΣΤ’) ΑΝΤ1

Κυριακή 27/11 18:00 Κροατία – Καναδάς (ΣΤ’) ΑΝΤ1

Κυριακή 27/11 21:00 Ισπανία – Γερμανία (Ε’) ΑΝΤ1

Δευτέρα 28/11 12:00 Καμερούν – Σερβία (Ζ’) ΑΝΤ1

Δευτέρα 28/11 15:00 Ν. Κορέα – Γκάνα (Η’) ΑΝΤ1

Δευτέρα 28/11 18:00 Βραζιλία – Ελβετία (Ζ’) ΑΝΤ1

Δευτέρα 28/11 21:00 Πορτογαλία – Ουρουγουάη (Η’) ΑΝΤ1

Τρίτη 29/11 17:00 Ολλανδία – Κατάρ (Α’) ΑΝΤ1

Τρ’ιτη 29/11 17:00 Ισημερινός – Σενεγάλη (Α’) ΑΝΤ1+

Τρίτη 29/11 21:00 Ουαλία – Αγγλία (Β’) ΑΝΤ1

Τρίτη 29/11 21:00 Ιράν – ΗΠΑ (Β’) ΑΝΤ1+

Τετάρτη 30/11 17:00 Τυνησία – Γαλλία (Δ’) ΑΝΤ1

Τετάρτη 30/11 17:00 Αυστραλία – Δανία (Δ’) ΑΝΤ1+

Τετάρτη 30/11 21:00 Πολωνία – Αργεντινή (Γ’) ΑΝΤ1

Τετάρτη 30/11 21:00 Σ. Αραβία – Μεξικό (Γ’) ΑΝΤ1+

Πέμπτη 1/12 17:00 Καναδάς – Μαρόκο (ΣΤ’) ΑΝΤ1+

Πέμπτη 1/12 17:00 Κροατία – Βέλγιο (ΣΤ’) ΑΝΤ1

Πέμπτη 1/12 21:00 Κόστα Ρίκα – Γερμανία (Ε’) ΑΝΤ1+

Πέμπτη 1/12 21:00 Ιαπωνία – Ισπανία (Ε’) ΑΝΤ1

Παρασκευή 2/12 17:00 Γκάνα – Ουρουγουάη (Η’) ΑΝΤ1

Παρασκευή 2/12 17:00 Ν. Κορέα – Πορτογαλία (Η’) ΑΝΤ1+

Παρασκευή 2/12 21:00 Σερβία – Ελβετία (Ζ’) ΑΝΤ1+

Παρασκευή 2/12 21:00 Καμερούν – Βραζιλία (Ζ’) ΑΝΤ1

Σάββατο 3/12 17:00 (49) 1Α – 2Β ΑΝΤ1+

Σάββατο 3/12 21:00 (50) 1Γ- 2Δ ΑΝΤ1

Κυριακή 4/12 17:00 (52) 1Δ –2Γ ΑΝΤ1+

Κυριακή 4/12 21:00 (51) 1Β – 2Α ΑΝΤ1

Δευτέρα 5/12 17:00 (53) 1Ε – 2ΣΤ ΑΝΤ1+

Δευτέρα 5/12 21:00 (54) 1Ζ – 2Η ΑΝΤ1

Τρίτη 6/12 17:00 (55) 1ΣΤ – 2Ε ΑΝΤ1+

Τρίτη 6/12 21:00 (56) 1Η – 2Ζ ΑΝΤ1

Παρασκευή 9/12 17:00 (58) Νικητής 53-Νικητής 54 ΑΝΤ1

Παρασκευή 9/12 21:00 (57) Νικητής 49 – Νικητής 50 ΑΝΤ1

Σάββατο 10/12 17:00 (60) Νικητής 55 – Νικητής 56 ΑΝΤ1

Σάββατο 10/12 21:00 (59) Νικητής 51 – Νικητής 52 ΑΝΤ1

Τρίτη 13/12 21:00 (61) Νικητής 57 – Νικητής 58 ΑΝΤ1

Τετάρτη 14/12 21:00 (62) Νικητής 59 – Νικητής 60 ΑΝΤ1

Σάββατο 17/12 17:00 Ηττημένος 61 – Ηττημένος 62 ΑΝΤ1

Κυριακή 18/12 17:00 Νικητής 61 – Νικητής 62 ΑΝΤ1

Οι βαθμολογίες

Back to top button